3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem

Mieszkanie na sprzedaż
545 000,00 PLN , Pow. 58,20 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
58,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Nowy Sącz , Grunwaldzka
Rok budowy:
2016
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
KN650208
Cena za m2:
9 364,26 PLN
Na sprzedaż - 58,2 m² z ogródkiem i tarasem na zamkniętym osiedlu

• Nowy Sącz, ul. Grunwaldzka 60
  • Osiedle zamknięte i monitorowane
  • Prywatne miejsce postojowe przypisane do mieszkania

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 58,2 m², położone na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego przy ul. Grunwaldzkiej w Nowym Sączu. Nieruchomość znajduje się na spokojnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu, co zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańcom.

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - sprzedawane z pełnym umeblowaniem oraz wyposażeniem AGD, dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez dodatkowych nakładów finansowych.

Funkcjonalny układ pomieszczeń:

  • 2 niezależne pokoje
  • przestronny salon z aneksem kuchennym
  • wyjście z salonu na taras oraz prywatny ogródek
  • osobna garderoba
  • łazienka
  • przedpokój
Dużym atutem nieruchomości jest taras wykończony deską tarasową oraz kameralny ogródek, który idealnie sprawdzi się jako miejsce do relaksu, porannej kawy czy spotkań z rodziną i znajomymi.

Dodatkowe udogodnienia:
✔ rolety zewnętrzne w oknach
✔ ogrzewanie podłogowe w łazience
✔ mieszkanie bardzo ciepłe i dobrze doświetlone
✔ wspólna komórka lokatorska
✔ dostęp do wspólnego strychu
✔ spokojne i zadbane osiedle
✔ miejsca zielone wokół budynku

Niskie koszty utrzymania:
Czynsz do wspólnoty dla 2 osób wynosi około 350 zł miesięcznie i obejmuje:

  • wywóz śmieci
  • fundusz remontowy
  • sprzątanie klatki schodowej